Uwaga!!! studenci III i IV roku kierunku Transport Kolejowy Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej

Politechnika Śląska, Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej prowadzi dodatkową rekrutację w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich, projekt skierowany jest do studentów III i IV roku studiów stacjonarnych kierunku Transport Kolejowy.

„Utworzenie stażu zawodowego dla studentów kierunku Transport Kolejowy Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej”.

Celem projektu jest poprawa dostępności do programów stażowych dla studentów/tek kierunku Transport Kolejowy Politechniki Śląskiej wydz. transportu, uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym przy współudziale podmiotów przemysłowych oraz podniesienie kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa za pomocą zrealizowania zadania stażowego. Realizacja stażu rozpocznie się po przerwie wakacyjnej i potrwa do 31.12.2020 r.

Dofinansowanie projektu z UE: 474 416,00 zł

Chętnych prosimy o kontakt z biurem obsługi projektów, preferowany jest kontakt mailowy lub telefoniczny : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 032 603 4023, 32 603 4024.

W projekcie pozostało jeszcze 7 miejsc stażowych do zaoferowania!

LINK do strony informacyjnej.